Gastronomie

Restaurace

Každý den plánujeme dny následující tak, aby jste se zde cítili jako vítaní hosté a svůj pobyt zde si co nejvíce užili a rádi se vraceli pro neopakovatelné zážitky a atmosféru. 

Zároveň víme, že velká část celkového dojmu a zážitku se vytváři i chutí. A právě na jídlo a okolnosti s tím spojené, totiž nejen se najíst, ale vychutnat si i ty nejjemnější tóny chutí a vůně se zaměřujeme.

Náš Šéfkuchař Steve Kulhánek je původem Brit s Českými kořeny. Vzdělával se v Copenhagen culinary institute, odkud se odešel učit ke slavnému Robertu Irvaneovi. Mezi jeho velké úspěchy také patří, že byl několik ročníků Šéfkuchařem  Volvo Ocean race - světoznámého britského závodu nejmodernějšách jachet kolem světa. 

Veškerá jídla Vám bude připravovat s týmem excelentních pomocníků a pečlivě vyškolený kuchyňský personál Vám je bude servírovat.Je pro nás samozřejmostí, že podávané suroviny odebíráme výhradně od místních zemědělců, maso od certifikovaných a spolehlivých řezníků. Vína dodávaná nejlepšími sklepy Francie z oblasti Rhône Valley.